Ekskluzywna moda na zimę

Teraz, gdy temperatura spadła i pogoda nas nie rozpieszcza, warto pomyśleć o zakupie okrycia wierzchniego którejś ze znanych marek, takich jak Guess, Calvin Klein czy Tommy Hilfiger. Ubrania tych firm to ekskluzywna odzież damska i męska. Do wyboru są kurtki i płaszcze w stylu klasycznym i sportowym.

Z kolei takie firmy jak Adidas, Nike i Puma proponują odzież sportową. Dominują modele kurtek i płaszczy puchowych a także bezrękawniki. Tego typu ubrania są komfortowe w noszeniu, chronią przed zimnem i wilgocią a także zwracają uwagę swym modnym fasonem.

Płaszcz czy kurtka

Modne kurtki i płaszcze znajdziemy u wszystkich markowych producentów. Noszenie wierzchniej odzieży firmowej to czysta przyjemność, gdyż są to markowe ubrania damskie i męskie wykonane z najlepszych tkanin i perfekcyjnie uszyte.

Modne kurtki na zimę, utrzymane w stylu sportowym, to przeważnie kurtki puchowe. W podobnym stylu są też dostępne puchowe płaszcze, które dają większą ochronę przed zimnem. Warto zwrócić uwagę na błyszczące kurtki puchowe w kolorze czarnym i srebrnym. Są bardzo efektowne.

Modne płaszcze z najnowszej kolekcji Calvina Kleina są w wełniane, w luźnym fasonie, w kolorze beżowym. W tym sezonie są także modne płaszcze i kurtki uszyte ze sztucznego futra.

Modne fasony

Modna odzież męska i odzież damska markowa jest do wybory w fasonach luźniejszych ale też bardziej przylegających. Uwagę zwracają modele w fasonach luźnych, które pasują do każdej sylwetki.

Większość znanych projektantów lansuje modę na wełniane płaszcze damskie w jasnych kolorach, począwszy od ecru, poprzez odcienie beżu do jasnych brązów.