Jak wystylizować się jesienią?

Każda pora roku ma swój niepowtarzalny urok. Lato kusi kolorowymi straganami pełnymi owoców, wiosna nieśmiało prezentuje pierwsze pąki na drzewach, śnieżna zima wygląda obłędnie, a jesień bywa bardzo kapryśna. Ta ostatnia pora roku może być albo piękna i pełna wirujących w powietrzu kolorowych liści albo… szara i deszczowa. Warto podczas trwania jesieni ubarwiać sobie nieco codzienność poprzez fajne stylizacje.

Must have jesiennej garderoby

Są elementy w szafie kobiety, które są na tyle ponadczasowe, że mogą być noszone latami, a nadal będą całkiem modne. Jednym z takich elementów jest na przykład skórzana ramoneska i świetnie dopasowane jeansy. Do tego wystarczy założyć jakieś fajne buty jesienne – na przykład botki za kostkę na koturnie i świetny look gotowy. Warto dodać również na przykład jakiś kolorowy akcent – apaszkę czy torebkę w intensywnym kolorze.

Gdzie kupować jesienne akcesoria i dodatki?

O ile same ubrania w jesiennej garderobie warto mieć ponadczasowe i klasyczne, o tyle można co roku poszaleć z dodatkami i akcesoriami, modnymi w danym sezonie. Jeśli na przykład w danym roku na topie są ciężkie buty jesienne, typu trapery – można zaopatrzyć się jedną parę tego typu obuwia. Można kupić je stacjonarnie albo przez Internet.